موبایل خود را تبدیل به یک دروغ سنج حرفه‌ای کنید + لينك دانلود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

 این نرم افزار از تکنولوژی برنامه‌های حرفه‌ای پلیس استفاده کرده و دروغ‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهد .

 اگر به شناخت بیشتر ذهن دوستان و آشنایان خود و تشخیص حرفهای راست و دروغ آن ها از یک دیگر علاقه دارید حتماً نرم افزارهای دروغ سنج پیشنهادی دریچه را امتحان کنید .
نرم افزارهایی مانند Advanced Lie Detector و Agile Lie Detector با استفاده از الگوریتم NATO و آنالیز استرس صدا می توانند پاسخ های راست را از دروغ تشخیص دهند.
از این تکنولوژی در نرم افزارهای حرفه ای پلیس و بازجویی ها استفاده شده و صدای فرد بر اساس میزان لرزش و استرسی که در آن نهفته است، مورد دروغ سنجی قرار می گیرد .
شما باید ابتدا سئوالات خود را از فرد مورد نظرتان پرسیده و صدای او را ضبط کنید، سپس نرم افزار دروغ سنج آن را آنالیز کرده و با خطوط قرمز دروغ ها را نمایش می دهد .
به خاطر داشته باشید که صحت این نرم افزارها تاکنون مورد تأیید قرار نگرفته و بهتر است که به جای ابزاری برای تشخیص واقعیت از آنها به عنوان سرگرمی استفاده کنید .
 
 
 
نویسنده : ˙·٠• بهترین ها •٠·˙ بازدید : 1790 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1391 ساعت: 1:20
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123