اسکرین سیور زیبا و حرفه ای بسازید + دانلود

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : شما با کمک این نرم افزار به سادگی می توانید اسکرین سیورهای زیبا برای خود و یا دوستانتان ،شرکت و ..... با عنوان : اسکرین سیور زیبا و حرفه ای بسازید + دانلود بخوانید :

شما با کمک این نرم افزار به سادگی می توانید اسکرین سیورهای زیبا برای خود و یا دوستانتان ،شرکت و ...طراحی کنید.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک اسکرین سیور حرفه ای و زیبا با امکانات اسکرین سیورهای حرفه ای برای خود بسازید ؟ در واقع اسکرین‌سیور‌ها برای حفاظت از مانیتورها و جلوگیری از سوختن فسفر‌ها استفاده می‌شوند. فسفر‌ها برای ساخت پیکسل‌ها در صفحه‌نمایش کاربرد دارند و اگر با یک مقیاس یکسان در یک بازه زمانی طولانی بدرخشند منجر به تغییر رنگ سطح شیشه‌ای مانیتور می‌شوند.

 

حالا دریچه امروز نرم افزاری را به شما معرفی می کند که  با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر خود را در هر فرمتی با بسیاری از افکت های زیبا میکس و اسکرین سیور های منحصر به فردی را تهیه کنید.این نرم افزار دارای محیط کاربری بسیار زیبا و آسان می باشد که تنها با چند کلیک می توانید اسکرین سیور مورد نظر خود را بسازید.همچنین با این نرم افزار می توانید تصاویر خود را به انیمیشن های دارای وضوح بالا تبدیل کنید.

 

 

بااستفاده از این نرم افزار می توانید وقایع طبیعی مانند بارش برف و باران را بر روی تصاویر خود شبیه سازی کرده و اسکرین سیور های  دارای وضوح بالا و واقع گرایانه ای طراحی کنید.این نرم افزار به هیچ هنر خاصی در مورد علم گرافیک نیاز ندارد.این نرم افزار دارای بیش از 100 افکت مختلف بر روی تصاویر می باشد که زیبایی خارق العاده ای را به اسکرین سیور خواهد داد.این نرم افزار دارای تنظیمات پیشرفته جهت تنظیم افکت ها،تنظیم رزولیشن ها،نحوه ی حرک و  ظاهر اسکریسیور است.


برخی از ویژگی های این نرم افزار:

 

دارای افکت های طبیعی بارش باران و برف و ...
دارای جلوه های متحرک
امکان طراحی و ساخت اسکرین سیور های انیمیشنی
دارای بیش از 100 نمونه اسکرین سیور نمونه
سرعت بی نظیر در طراحی اسکرین سیور و انیمیشن
و....

برای دانلود اینجا را کلیک کنید .

اسکرین سیور زیبا و حرفه ای بسازید + دانلود,...
نویسنده : ˙·٠• بهترین ها •٠·˙ بازدید : 2013 تاريخ : يکشنبه 20 مرداد 1392 ساعت: 10:30