پرینتر مجازی براي رايانه شما + دانلود

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : این نرم افزار به صورت پرینتر مجازی بر روی ویندوز شما نصب می گردد و این امکان را در اختیارتان قرا... با عنوان : پرینتر مجازی براي رايانه شما + دانلود بخوانید :

این نرم افزار به صورت پرینتر مجازی بر روی ویندوز شما نصب می گردد و این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا از فایل هایی که قصد پرینت گرفتن از آنها را دارید قبل از چاپ، یک پیش نمایش تهیه کرده و مشاهده كنيد.
priPrinter Professional Edition 5.6.0.2060 Final نرم افزاری قدرتمند در زمینه پرینت با پشتیبانی از انواع پرینترها و قابلیت پیش نمایش قبل از چاپ می باشد. این نرم افزار به صورت پرینتر مجازی بر روی ویندوز شما نصب می گردد و این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا از فایل هایی  که قصد پرینت گرفتن از آنها را دارید قبل از چاپ، یک پیش نمایش تهیه کرده و مشاهده نمایید. مزیت استفاده از نرم افزار priPrinter در این می باشد که با رویت آنچه قرار است بر روی کاغذ شود قبل از انجام آن، از عیب های احتمالی موجود آگاهی پیدا کرده و از هدر رفتن کاغذ و همچنین جوهر یا پودر کارتریج جلوگیری به عمل می آید. نمایش فایل های پرینتی، ذخیره اسناد مورد نظر در فرمت های رایج و محبوب تصویری، پشتیبانی از چاپ دو رو، تعیین حاشیه ها تنها با یک کلیک و کشیدن آنها، قابلیت انتخاب تم برای چاپ، افزودن واترمارک به اسناد، قابلیت بازگشت به مرحله های قبل و بعد، افزودن اشکال هندسی، کتابچه راهنمای ۳ بعدی و ... از ویژگی های این نرم افزار می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
قابلیت های نرم افزار priPrinter Professional :
   - قابلیت چاپ آسان
   - پیش نمایش چاپ اول خود در بسیاری از زمینه ها
   - قابلیت چاپ کتابچه و پوستر
   - توانایی چاپ دورو
   - امکان اندازه گیری
   - ابزار Loupe
   - امکان تغییر حاشیه و ناودان با کلیک ماوس و کشیدن آنها
   - قابلیت ارائه گزارش فضای خالی و اطلاعات زائد
   - قابلیت ذخیره فایل
 

 

 
حجم نرم افزار: 4.1mb

پرینتر مجازی براي رايانه شما + دانلود,...
نویسنده : ˙·٠• بهترین ها •٠·˙ بازدید : 2013 تاريخ : پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت: 12:34