بسته ويژه بازيابي اطلاعات هارد ديسك‌هاي خراب + دانلود | بلاگ

بسته ويژه بازيابي اطلاعات هارد ديسك‌هاي خراب + دانلود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اگر هارد ديسك شما به هر علتي مانند ضربه آسيب ديده است مي‌توانيد با يكي از نرم افزارهاي زير اطلاعات آن را بازيابي كنيد.

شما كاربران عزيز مي توانيد براي بازيابي اطلاعات هارد ديسك هاي آسيب ديده خود يكي از نرم افزارهاي زير را انتخاب كنيد.

 

 

HDD Regenerator نرم افزار منحصر به فرد برای ترمیم و بازيابي درایو های هارد دیسک آسیب دیده می باشد. این نرم افزار به بررسی سطح هارد دیسک می پردازد و در صورت مواجه شدن با بد سکتور، سعی در رفع اشکال آنها می نماید. HDD Regenerator بیش از 60 درصد از انواع صدمات هارد دیسک آسیب دیده را پیدا و تعمیر می نماید. این نرم افزار از یك تكنولوژی فوق العاده قدرتمند و جدید در تعمیر بد سكتور ها استفاده می كند و با انواع  هارد دیسك ها، كلیه سیستم فایل ها و همچنین هارد های پارتیشین بندی نشده سازگار می باشد و بد سکتور ها را به گونه ای رفع می کند که هیچ تغییری در اطلاعات به وجود نیاید.
 

 


ZAR یک ابزار مفید و کاربردی است که هارددیسک را برای بازیابی فایل های موردنظر شما اسکن می کند، حتی اگر آن هارددیسک دوباره فرمت شده یا آسیب دیده باشد. این برنامه، رابط کاربری فوق العاده ساده و قابل فهمی دارد که برای برگرداندن داده های باارزش تان در تمامی مراحل با شما همراه است.
 

 

 
Any reader نام نرم افزاریست که برای کپی کردن فایل های اسیب دیده و دارای مشکل از روی درایو یا دیسک و یا شبکه های مرتبط و یا تبدیل فایل های آسیب دیده به فایل های بی مشکل به کار می رود.

بسته ويژه بازيابي اطلاعات هارد ديسك‌هاي خراب + دانلود,...
نویسنده : ˙·٠• بهترین ها •٠·˙ بازدید : 1973 تاريخ : پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت: 11:53